Правоохоронці затримали розбійників у квітні минулого року після нападу на громадянина Туреччини. Фото: сектора комунікації поліції Хмельницької області

Коли потерпілий відчинив двері дівчині, на порозі його чекало ще двоє чоловіків.

Днями Хмельницький міськрайонний суд позбавив волі групу розбійників: двох жителів обласного центру та жінку з Хмельницького району. Остання призначала побачення громадянам інших країн, а її співучасники били та грабували їх. Про це розповіли представники Хмельницької обласної прокуратури.

За інформацією пресслужби прокуратури, групу розбійників правоохоронці затримали у квітні минулого року. Тоді вони скоїли розбійний напад на громадянина Туреччини. Саме він зумів дати відсіч зловмисникам.

«Зловмисники працювали за продуманою схемою. Потенційних жертв вони шукали через сторінку спільниці на сайті знайомств. У день зустрічі, коли потерпілий відчинив двері для неї, на порозі його чекало ще двоє чоловіків. Молодики напали на нього з численними ударами, проте іноземець зумів дати їм відсіч», — зазначили у прокуратурі.

Правоохоронці додають, що за місяць до цього зловмисники вчинили інший розбійний напад і забрали у потерпілого півтори тисячі гривень.

Й 20 вересня цього року Хмельницький міськрайонний суд визнав розбійників винними за кількома статтями Кримінального кодексу України. Орган правосуддя призначив двом жителям обласного центру дев’ять та сім років позбавлення волі з конфіскацією майна. Натомість жительку Хмельницького району, яка на час скоєння злочину не досягла повноліття, суд позбавив волі на чотири роки.

Please follow and like us:
Pin Share
Бобруйская Ольга

от Бобруйская Ольга

Редактор ленты новостей Образование – бакалавр журналистики ЛНУ имени Ивана Франко (2021 год). Опыт работы в журналистике 4 года, с 2020 года работаю на сайте Подольськая правда

RSS
Follow by Email